>Príbalový leták

Mannapill – príbalový leták

Výdaj
Nie je viazaný na lekársky predpis

 

Typ produktu
Potraviny a výživové doplnky

 

Legislatívne zatriedenie
Výživové doplnky

 

Registračné číslo produktu
038/S-025

 

Aplikačná forma
CPS – Kapsula

 

Výrobca
G2 Bratislava, s.r.o. (SVK)

 

Držiteľ rozhodnutia
G2 Bratislava, s.r.o. (SVK)

 

Popis a určenie
Výživový doplnok. Obsahuje komplex bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín.
Neobsahuje kvasnice, škrob ani lepok.
Vhodné pre diabetikov.
Mäkké želatínové kapsule.
Bez umelých farbív, konzervačných látok a arómy.

 

Dávkovanie
1 kapsula 2x denne pred jedlom. Užiť vcelku a zapiť dostatoč-ným množstvom vody.

 

Upozornenie
Nie je vhodný pre deti. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhra-da rozmanitej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí. Skladujte na suchom tmavom mieste pri teplote 15 – 30C. Chráňte pred slnečným žiarením a sálavým teplom.

 

Informácia od dodávateľa
Mannapill je výživový doplnok vynikajúcej kvality na prírod-nej báze. Obsahuje synergicky pôsobiace látky navodzujúce stav psychického uvoľnenia a jasnej mysle bez neželaného utlmujúceho efektu.
Reguluje hormonálnu aktivitu. Podporuje tvorbu serotonínu, napomáha jeho vstrebávaniu.

Zloženie

 

5-HTP (L-5-Hydroxytryptofán 80%)
5-HTP je obsiahnutý v extrakte zo semien Griffonia simplicifo-lia. Pozitívne vplýva na duševnú pohodu, náladu, pocit sýtosti a sociálne správanie. Podieľa sa na zvyšovaní hladiny seroto-nínu. 5-HTP je tiež východzou látkou pre syntézu hormónu spánku a oddychu – melatonínu.

 

SAMe (S-Adenozylmetionín 30%)
S- Adenozylmetionín je zlúčenina, bežne sa vyskytujúca v organizme. Zvyšuje hladinu neurotransmiterov, vďaka čomu pôsobí ako prírodné antidepresívum a povzbudzovač, bez vedľajších účinkov. Podoruje regeneráciu a detoxikáciu pečene. Zlepšuje mobilitu chrupaviek a chráni ich pred degenerá-ciou. Zistené boli účinky proti starnutiu buniek.

 

L-Teanín
L-Teanín sa prirodzene vyskytuje v zelenom čaji. Podporu-je relaxáciu bez toho aby dochádzalo ku ospalosti alebo zníženiu bdelosti. Podporuje kardiovaskulárne funkcie. Zlepšuje schopnosť sústredenia. Znižuje nervové podráždenia a potenciálne krvný tlak. Podporuje prirodzený hlboký spánok.

 

Horčík
Podporuje správne fungovanie nervovej sústavy a svalstva. V kombinácii s vápnikom má upokojujúce účinky. Zúčastňuje sa na tvorbe zubov a kostí, na aktivácii enzýmov, produkcii energie a reguluje hladinu vápnika, medi, zinku, draslíka a vitamínu D.

 

Vitamíny
Prípravok je doplnený o komplex vitamínov B vrátane B12, kyselinu listovú a vysokú koncentráciu vitamínu D3 (1000 IU), ktoré podporujú spracovanie vyššie spomínaných látok. Dodávajú telu energiu, zvyšujú výkonnosť, odolnosť a pod-porujú duševnú rovnováhu. Biotín – vitamín B7 podporuje kvalitu pokožky a pevnosť vlasov.